Щітецька середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Урочиста церемонія нагородження найкращих учнів школи «Золоте Зерно»

Заходи до Дня пам'яті жертв голодомору
 15 листопада 2017 року, напередодні Дня пам'яті жертв голодомору учні Щітецької школи відвідали односельчанку-довгожительку Плюту Ольгу Трохимівну, якій пішов 99-ий рік. Вана є очевидцем голодомору 1932-1933 років. Бабуся Ольга поділилася спогадами із школярами про страшні роки голоду і розповіла ,як їй вдалося вижити. Дякуючи за змістовну розповідь,учні побажали Ользі Трохимівні ще довгих років життя у здоров'ї та  мирі.

17 листопада 2017 року була проведена година пам'яті присвячена жертвам голодомору 1932-1933 років.

Вибори Президента школи
16 жовтня у школі відбулися вибори Президента.За результатами голосування,найбільшу кількість голосів здобула Шеленга Валентина, учениця 8 класу.  Вітаємо новообраного Президента нашої школи. Бажаємо плідної та  творчої праці на такій відповідальній посаді.
Свято до Дня сільського господарства

18 листопада у селі Щітки в приміщенні клубу відбулося свято до Дня сільського господарства. Учні нашої школи взяли участь у виставці композицій з фруктів та овочів "Осінні фантазії".